11 Ekim 2012 Perşembe

İŞLER GÜÇLER 1


EVEEETT, DÜŞÜNDÜM TAŞINDIM VE BU DEĞİRMENİN SUYU NERDEN GELİYOR, ÖĞRENMEYE KARAR VERDİM. :))) BU SAYFADA SİZLERLE BİRLİKTE GEZİP İNCELEYECEĞİZ.
VE İŞTE KUESTA !! BABAMIN İŞ YERİ.
YAPTIĞI İŞİ BİLMEME RAĞMEN, HERKES GİBİ BENDE NE OLDUĞUNU TAM ANLAYAMAMIŞTIM. GÜNÜN SONUNDA AYAKKABI VE MATBAA SEKTÖRÜ İÇİN BIÇAK İTHALATI YAPTIĞIMIZI VE BUNUNLA İLGİLİ TÜM YAN ÜRÜN VE HİZMETLERİ SAĞLADIĞIMIZI ÖĞRENDİM. İŞTE SİZLER İÇİN İNCELEDİĞİM ÜRÜNLER ;BENİM FAVORİMİ SORUCAK OLURSANIZ BÜKÜLMÜŞ HARFLERDİ :)

BU ÜRÜNLERİ SAĞLAYAN TEDARİKÇİLERİMİZ BİZİM İÇİN SON DERECE  ÖNEMLİ VE DEĞERLİLER.TABİİ BU KARŞILIKLI, ONLARDA BABAMA OLDUKÇA DEĞER VERİYORLAR Kİ, BUNA DOĞUMUMDAN BU YANA ŞAHİT OLUYORUM.
İLK OYUNCAKLARIM KOREDEN GELDİ VE  İLK DUYDUĞUM KELİMELER KORECEYDİ. :)) HEMEN HEMEN DÜNYANIN HER YERİNDEN OYUNCAKLAR,KIYAFETLER, MEKTUPLAR ALDIM. ANNEM HEPSİNİ SAKLIYOR.
BÜYÜDÜĞÜMDE SIRAYLA HER YAZ BİRİNİ ZİYARET ETMEYE KARAR VERDİM BİLE :))) İŞTE İKİ SEVGİLİ AİLE DOSTUMUZ. PACO (HOLLANDA) VE ROBERT AMCA (KORE)


İLERDE BABAMLA AYNI İŞİ YAPARMIYIM BİLMİYORUM AMA EN BÜYÜK HAYALİM ONUN GİBİ OLMAK !!!
BAŞARILI, ÇALIŞKAN OLMAK Bİ YANA, ONUN GİBİ KOCAMAN İÇİ SEVGİ, SAYGI VE MERHAMET DOLU BİR KALBİM OLMASI EN BÜYÜK DİLEĞİM... 
BABACIM  SENİİ ÇOOOOKK SEVİYORUMMM !!!!!

EVEETTTT ....BU YORUCU GÜNÜN ARDINDAN ODAMA ÇEKİLİP BİRAZ DİNLENMEK İSTİYORUM..
GÖRÜŞMEK ÜZEREEE :))))))

1 yorum: