20 Eylül 2012 Perşembe

13-16 EYLÜL ANTALYA


VEE İŞTE İLK ÇEKİRDEK AİLE TATİLİMİZ :)

ANNEM BABAM VE BEN..

TATİLİMİZ SON DERECE GÜZEL GEÇTİ.
ANNEMİN GÜNLER SÜREN BEBEKLE TATİLE UYGUN OTEL ARAYIŞI SONUNDA BİTMİŞ VE KEMER MARTI MYRA OTELE KARAR VERMİŞTİ. SON DERECE YERİNDE BİR KARARDI. HER YERDE PUSET, HER YERDE BEBEK VARDI.

BUTUN TESİS  RAMPALARDAN OLUŞMUŞTU VE DENİZ KENARINDA KAPALI LOCALARI VARDI.

ANNEM VE BABAM SIRAYLA DENİZE GİRİP ÇIKIP BENİMLE OYNAYIP DURDULAR, ASIL TATİL ÜÇÜMÜZÜN BİRARADA OLUP BOL BOL VAKİT GEÇİRMEMİZDİ ASLINDA...

KISA BİR GÜNÜMÜN ÖZETİ ŞÖLE  İDİ ;
GÜZZEL BİR KAHVALTI SONRASI ODAMIZDA UYKU KEYFİ YAPIP BABAMIN PLAJ VOLEYBOLUNU İZLEMEYE GİDİYORUZ. SONRA ANNEM BENİ YÜRÜYÜŞE ÇIKARIYOR. YOLLARIN KARŞI KONULMAZ TİTREŞİMİNDE BEN YİNE UYUYORUM TABİİ.. ANNEM GÜNEŞLENİRKEN BİZ BABAMLA OYNUYORUZ..AKŞAM GİYİNİP SÜSLENMEME RAĞMEN AKŞAM YEMEĞİNE BİLE VARAMADAN  UYUYORUMM.. :)) İŞTE BİR KAÇ KAREEBU TATİLDE ÇEŞİTLİ HAYVANLARLADA TANIŞMA FIRSATI BULDUM. ANNEM HER GÜN BENİ MİNİK HAYVANAT BAHÇESİNE GÖTÜRÜP ORDAKİ HAYVANLARLA OYNATTI :))


HAKAN AMCAMIN GELMESİ TATİLİMİZE RENK KATTI. ANNEM VE BABAM DENİZE GİRERKEN BİZ HAKAN AMCAMLA TAKILDIK. KENDİSİ BANA OTELDE NEDEN TÜRKÇE KONUŞULMADIĞINDAN VE RUS IRKINDAN BAHSETTİ :))  HATTA BANA BİR ARKADAŞ BİLE BULDU. İŞTE İLK RUS ARKADAŞIMM.. HAKAN AMCAMI ÇOOK SEVİYORUMM.
DÖNÜŞ GÜNÜMÜZ GELDİ ÇATTI. BİZİM İÇİN SON DERECE DEĞERLİ ATİLLA DEDE VE ERGÜN NİNEMİN EVLERİNE UĞRADIK. OKTAY ENİŞTEMİN ANNESİ VE BABASI VE TABİİ AYNI ZAMANDA BABAMIN NİKAH ŞAHİDİ ATİLLA DEDEM.
ONLARI TANIMAKTAN ÇOK MUTLU OLDUMM..

VEEE GECE HOME SWEET HOME :)))

1 yorum: